App Grid
App Grid
App Grid

App Grid یک منبع نرم افزاری جدید برای سیستم عامل اوبونتو

App Grid؛ نرم افزاری جایگزین برای مرکز نرم افزاری پیشفرض اوبونتو

هیچ شکی نیست که مرکز نرم افزاری اوبونتو، مدیریت نرم افزارها بر روی اوبونتو را به خوبی تسهیل کرده است ولی هنوز راه درازی به تبدیل شدن به بهترین مرکز نرم افزاری توزیع های لینوکسی فاصله دارد. بیایید نگاهی به یک نسخه ی جایگزین برای مرکز نرم افزاری اوبونتو بیاندازیم.

App Grid نرم افزاری است که برای اصلاح و بهبود کارایی مرکز نرم افزاری اوبونتو ساخته شده است و باید گفت که در بسیاری از موارد نیز موفق عمل کرده است.

اولین نکته ای که در مورد App Grid جلب توجه می کند، فضای Responsive آن است. بعضی وقت ها باید در این نرم افزار به صورت عمودی اسکرول کرده و به دنبال موارد دلخواه گشت و بعضی اوقات نیز به صورت افقی! همین موارد، به علاوه ی حالت Grid مانند آن باعث می شود که App Grid بیشتر به یک مرکز خرید شباهت پیدا کند.

App Grid تقریبا تمام امکانات مرکز نرم افزاری پیشفرض اوبونتو را دارد و می تواند جایگزین مناسبی برای آن باشد.

اما نکته ای که باید به آن توجه داشت Open Source نبودن App Grid است! این مطلب، زمانی که شما برای اولین بار نرم افزار را اجرا می کنید نیز به شما یاد آوری می شود.

حال، اگر Open Source نبودن App Grid برایتان مهم نیست و دوست دارید تا برای تنوع هم که شده، مرکز نرم افزاری اوبونتو را کمی متفاوت تر ببینید، می توانید App Grid را نصب کنید. App Grid برای اوبونتو 12.04، 13.10 و 14.04 در دسترس است.

برای نصب App Grid می توانید از دستورات زیر استفاده کنید:

 
منبع : خبر تک

Mohammad Pishdar

I have B.A. in Software Engineering and I'M a professional programmer of WordPress software

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *